Zpět na novinky

02.
Srpen
2012

Odovzdanie Terralandu a ukážka Atlasu

RD PRAMEŇ v Santovke privítali nový dlátový pluh Terraland TN 4000 D/9R a zároveň STROM Export predviedol novinku vo svojom sortimente, ťažký diskový podmietač s označením ATLAS AO 5000.

 

RD PRAMEŇ v Santovke privítali nový dlátový pluh Terraland TN 4000 D/9R a zároveň STROM Export predviedol novinku vo svojom sortimente, ťažký diskový podmietač s označením ATLAS AO 5000.

 

 

 

 

 

  
Verzia TN 4000 D/9R je schopná zahĺbiť svoje pracovné orány do 65 cm.Diskusia predajcu Agroservisu a traktoristom RD PRAMEŇ.

 

 

 

 

Suché a tvrdé podmienky

 

Predvádzanie diskového podmietača prebiehalo uspokojivo, aj napriek nie najlepšej nálade z tohto ročnej žatvy. Podmienky na podmietanie boli primerané stavu počasia v uplynulom období. Počasie na zrážky bolo veľmi „skúpe“ a teda aj podmienky boli sucho a tvrdo. Diskový podmietač ATLAS AO s 5 metrovým záberom, však bez problémov ukázal svoje kvalitya poradil si so suchým pôdnym profilom. Agregovaný bol za traktor JD 7200 R a zahĺbenie diskov bolo nastavené do 10 cm (ATLAS umožňuje zahĺbenie až do 18 cm).

 

  
Kompaktné prepravné rozmery aj na užších cestách.Predvádzanie ATLASu AO na prvej parcele.

 

Technická špecifikácia  ATLAS AO

 

•    Dve rady vykrajovaných diskov s priemerom 620 mm
•    Prútová drobiaca sekcia za prvou radou diskov
•    V-ring válec
•    Odpružená náprava
•    Podporné kolesá

 

  
ATLAS AO predvádzaný na druhej parcele po pšenici.Predvedenie ATLASu „na koso“ bolo bez problémov.

 

Spokojnosť s ATLASom pretrvávala aj pri predvádzaní na ďalšej parcele. Predseda družstva RD PRAMEŇ pán Ing. Marcel Poliak Škobľa si prácu diskového podmietača pochvaľoval. Zahĺbenie diskov ostalo nezmenené (do 10 cm) a tak isto aj pojazdová rýchlosť cca 10 km/h.

 

 

 
 Zúčastnení predvádzania, zľava: Roman(traktorista RD Prameň), Bc. Roman Vnuk (predajca Agroservis), Ing. Roman Tóth (predajca Agroservis), Ing. Marcel Poliak Škobľa(predseda družstva RD Prameň v Santovke), Štefan Petráš (predajca Agroservis)

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás