Zpět na novinky
16.
Září
2014

Agroservis usporiadal poľný deň v Želiezovciach

Distribútor značky BEDNAR, spoločnosť AGROSERVIS Komárno, usporiadala 9.9. poľný deň na predmestí mesta Želiezovce v okrese Levice. Poľný deň bol zameraný na predstavenie portfólia firmy Agroservis ako stacionárne, tak aj priamo na priľahlom pozemku, na ktorom stroje spracovávali pôdu v agregácii s traktormi JD. Z portfólia Agroservisu strojov na spracovanie pôdy, predstavili stroje BEDNAR, ktoré posledné roky patria k najžiadanejším na Slovensku.

Jan Bednář predstavil stroje BEDNAR

Výhody a použitie strojov BEDNAR prišiel na Slovensko okomentovať Jan Bednář( Export Sales MAnager), ktorý sa počas prezentácie sústredil najmä na agrotechnické využitie strojov u jednotlivých plodín a doplnil výklad o skúsenosti zo zahraničia.“ Na Slovensko jazdím hrozne rád. Vlastne som tu začínal, keď so m pred 8 rokmi nasušil po škole do firmy. Poznám tu veľa poľnohospodárov. Spoločne s našimi obchodnými partnermi sa nám tu podarilo vybudovať z neznámej firmy značku.“ Hovoril J.Bednář na úvod.

Poľnohospodársky dvor, na ktorom prebiehala prezentácia techniky ponúkanej Agroservisom.

Stacionárna prezentácia strojov BEDNAR.

Predstavení sejacieho stroja Omega

V Želiezovciach bol prvý krát na Slovensku k videniu sejací stroj Omega OO 4000 Ferti.“ Jedné sa o prvý kus, ktorý na Slovensku oficiálne prišiel k zákazníkovi. Na repky bol už stroj testovaný na západnom Slovensku tohto roku v auguste. Minulý rok v rámci vývoja stroja pracovala Omega cca 10 dní po kukurici v Seliciach. O sejací stroj je veľký záujem, na trh sa v toto leto dostane len obmedzené množstvo, z neho 3 kusy budú pracovať na Slovensku.“ Popisoval vývoj testovania a predaje sejacích stojov Jan Bednář.

Súčasťou prezentácie bol sejací stroj Omega OO 4000 Ferti.

Komentár strojov pri práci Janem Bednářem.

Populárne stroje doplňujú diskové podmietače SwifterDisc

BEDNAR Swifter a Terraland sú už niekoľko rokov stroje, ktoré riešia na mnohých slovenských podnikoch hĺbkové kyprenie a prípravu sejbového lôžka. V minulom a tomto roku sa k populárnym strojom pridali aj diskové podmietače SwifterDisc, ktoré kvalitou práce presvedčili niekoľko slovenských fariem.

Populárny diskový podmietač SwifterDisc XO6000F.

SwifterDisc XO6000F pri ukážkach na priľahlom pozemku