AGRONOMINĖS ŽINIOS

BEDNAR strategija yra pasiūlyti tokias technologijas, kurios leistų ūkininkams atlikti visas lauko operacijas, nuo derliaus nuėmimo iki sėjos maksimaliai kokybiškai.

KAIP TVARKYTI AUGALŲ LIEKANAS

Viskas prasideda po derliaus nuėmimo augalų liekanų tvarkymu. Šiai operacijai mes siūlome akėčias ir augalų liekanų smulkintuvus.

Kai ražienos sutvarkomos, kas, didėjant derliams ir mažėjant šiaudų poreikiui gyvulininkystei, darosi ypač svarbu, ateina laikas ražienų skutimui. Mes gaminame visą gamą tokių mašinų, kurios pigiai, patogiai ir kokybiškai įterpia į dirvožemį augalų liekanas, kad paspartinti jų irimą, tuo pačiu nutraukiami kapiliarai ir išsaugoma dirvos drėgmė, išprovokuojamas pabirų ir piktžolių sėklų dygimas.

STRIEGEL- PRO PE
Agronomic know-how BEDNAR

GILUS PURENIMAS

Sekantis technologinis etapas – mechaninis sudygusių piktžolių ir pabirų naikinimas. Tai atliekama skutikliais ar pagrindinio žemės dirbimo metu, priklausomai nuo sėsimos kultūros. Mes esame gilaus žemės dirbimo specialistai. Jį propaguojame jau daugelį metų, bendradarbiaudami su mokslo įstaigomis ir geriausiais ūkiais, bandymais patvirtindami tokio dirbimo teigiamą įtaką dirvožemio derlingumui, taigi ir jame auginamų kultūrų derliui.

Agronomic know-how BEDNAR

STRIEGEL-PRO akėčios sumaišo rapsų pabiras su dirvožemiu mažame gylyje (2-4 cm). Sėklos greitai sudygsta ir augalai gali būti greitai sunaikinti cheminiu būdu.

Agronomic know-how BEDNAR

Pabirų daiginimui galima naudoti ir skutiklį, pavyzdžiui, diskinį. Visgi dygimas šiuo atveju bus vėlyvesnis, nei apdorojus ražienas akėčiomis.

Agronomic know-how BEDNAR

Kai dirva įdirbama iš karto giliai, praleidžiant skutimą, noraginiais kultivatoriais ar čyzeliniais plūgais, nuimtos kultūros sėklos įmaišomos giliai į dirvožemio profilį ir gali sudygti naujai pasėtuose pasėliuose.

Agronomic know-how BEDNAR

Kai naudojamas verstuvinis plūgas, pabiros suverčiamos į vagos dugną. Sėklos gali sudygti ne tik sekančiame pasėlyje, bet ir vėlesniais metais.

DIRVOS PROFILIO TRĘŠIMAS

Giliai dirbant žemę, mes siūlome kartu terpti ir tiksliai dozuotas trąšas (dažnai pagal sudarytus tręšimo žemėlapius). Tiksliai padėtos trąšos skatina spartų šaknų sistemos vystymąsi ir augimą, o tai savo ruožtu padeda susidoroti su drėgmės trūkumu.

Kaupiamosioms kultūroms rekomenduojame gilų juostinį žemės dirbimą ir tuo pat metu tręšimą tiksliai po sėsimų augalų eilute. Tai ne tik padidina derlių, bet ir taupo žemdirbių pinigus, skirtus žemės paruošimui.

TERRASTRIP
Agronomic know-how BEDNAR

TARPUEILIŲ PURENIMAS

Mes pradėjome gaminti tarpueilių dirbimo techniką, reaguodami į besikeičiančias klimato sąlygas ir įstatymus, reguliuojančius žemės ūkį. Mašinų vairavimui pagal augalų eilutes naudojame pažangiausią įrangą ir technologiją. Piktžolių naikinimas, dirvos aeracija, augalų aprūpinimas keliomis trąšomis iš karto – viskas atliekama vieno važiavimo metu.

SĖKLŲ GUOLIO KULTIVATORIAI

Kita mašinų grupė – priešsėjinio dirbimo agregatai. Šioje srityje per daugelį metų sukaupėme reikšmingos patirties, tad galime vadintis pasauliniu lyderiu, gaminančiu mašinas nuo 3 iki 18 m užgriebio pločio. Pagrindinis technologinis reikalavimas tokiems agregatams – vienodas paruošto sėklos guolio gylis. Išmani mašinos konstrukcija būtent tai ir užtikrina.

OMEGA OO_L

TIKSLUS SĖKLŲ PADĖJIMAS

Jau kuris laikas mes taip pat kuriame ir gaminame universalias sėjos mašinas. Mūsų koncepcija – tai žemdirbių reikalavimų visuma. Mašina turi būti aprūpinta dirvos paruošimo įranga, tinkama įvairioms dirvoms bet kuriuo sezonu. Sėklos įterpimui išsirinkom vieną tiksliausių metodų, paralelograma pagrįstą PSP sistemą, kadangi žinojome, kad vienodą sėjos gylį būtina užtikrinti per visą sėjamosios plotį. Taip pat naudojame pažangiausias sėklos dozavimo ir paskirstymo technologijas. Žinoma, mes nesiliaujame ieškoti būdų, kaip tobulinti savo technologijas.

Jei pasirinktumėt BEDNAR mašiną, o tuo labiau visą BEDNAR technologinę mašinų grandinę, mums būtų garbė pasidalinti kitų naudotojų rezultatais ir patirtimi, mokslo tyrimų rezultatais, kad įtvirtinti jūsų pranašumą.

BEDNAR žino kaip!

Ziņas

Meklē

Mana BEDNAR tehnika

Lejupielādēt

Par mums