RAŽOŠANA

BEDNAR FMT” baigė paskutinį gamyklos statybos etapą Rychnov nad Kněžnou 2015 metais.

Per du metus naujai sukurtų pajėgumų išnaudojimas pasiekė 100%, todėl 2018-ųjų pradžioje buvo pradėtas naujas surinkimo pajėgumų plėtros ir gamyklos modernizavimo projektas. Tik iki tol reikėjo pastatyti naują talpesnį sandėlį mašinų komponentams, kuris susidorotų su didėjančia paklausa ir dėl to augančia gamyba 2017 m., o vėliau išplėsti gatavų mašinų saugojimo iki išsiuntimo aikštelę 2018 m. 2018 metais dar pradėta statyti nauja išsiuntimo salė ir kelias, jungiantis gamyklos teritoriją ir viešąjį pagrindinį kelią. nes nuolat augo kasdien pakraunamų sunkvežimių kiekis.

RAŽOŠANA

Gamyba yra gyvas procesas, reikalaujantis nuolat reaguoti į bet kokias netikėtas situacijas ir bendrovės poreikius. Vienas iš tokių poreikių 2017 m. buvo vėl pradėti gamybą BEDNAR FMT patalpose Doudleby nad Orlicí, kurios buvo naudojamos serviso ir produktų išbandymo tikslams nuo tol, kai buvo pastatyta pagrindinė Rychnov nad Kněžnou gamykla. Investavusi į vienos iš salių, naudotos kaip sandėlys, rekonstrukciją, bendrovė sugebėjo padidinti surinkimo stočių skaičių. Taigi Doudleby toliau veikia kaip serviso ir produktų kūrimo centras, bet ten taip pat organizuojama dalis gamybos (mažosios serijos), perduotos iš Rychnov nad Kněžnou gamyklos.

Kadangi mes žinome, kad tik dėka klientų mes kuriame ir gaminame žemės ūkio mašinas, mes investuojame ne tik į mašinų gamybos pajėgumus, bet ir į klientų aptarnavimą, konkrečiai – atsarginių dalių tiekimo gerinimą. BEDNAR FMT kasmet didino investicijas į atsarginių dalių atsargas. 2018 metų viduryje prireikė visiškai atskirti atsarginių dalių departamentą ir sudaryti sąlygas tolesnei jo plėtrai dėl didėjančio atsarginių dalių saugojimo poreikio ir naujų statybų pagrindinėje gamykloje. Todėl “BEDNAR FMT” įsteigė trečiąjį, Kostelec nad Orlicí, centrą, kur įsikūrė centrinis atsarginių dalių sandėlis. Patogi vieta (arti tiek pagrindinė gamykla, tiek magistraliniai keliai) ir daugiau nei pakankamas sandėlio plotas užtikrins efektyvesnę atsarginių dalių logistiką.

RAŽOŠANA

2019 metais planuojame pradėti ir užbaigti visus minėtus projektus, manau, kad jie žymiai praplės mūsų galimybes, gaminti daugiau aukščiausios kokybės techniką patiems geriausiems ūkiams.

VojtěchBednář
BEDNAR FMT gamybos vadybininkas

Ziņas

Meklē

Mana BEDNAR tehnika

Lejupielādēt

Par mums